Kontakt

Har du nogle forespørgsler eller ønsker et uforpligtende tilbud, så kontakt os endeligt. Vi kan kontaktes på flere forskellige måder - enten via kontaktformularen eller kontaktoplysningerne herunder.

Benno Gosvig A/S

Borrisvej 27, Borris
6900 Skjern

9736 6155 mail@bennogosvig.dk

Skriv en besked

Medarbejdere

Benno Gosvig

Direktør / Ejer

21 2 1 90 88 benno@bennogosvig.dk

Margit Gosvig

Administration

20 4 0 14 30 margit@bennogosvig.dk

Benjamin Gosvig

Leder af maskinstation

40 1 4 70 62 benjamin@bennogosvig.dk

Tina Andersen

Administration

2 1 21 90 87 tina@bennogosvig.dk

Egon Ravn

Projektleder

24 6 9 26 22 egon@bennogosvig.dk

Gert Mikkelsen

Markedsføring - it

40 3 3 25 84 gert@bennogosvig.dk

Tanja Æbelø

Sagsbehandler

29 3 7 90 01 tanja@bennogosvig.dk
Borrisvej 27, Borris, 6900 Skjern